افزایش فروش با شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی

با اطمینان تبلیغ کنیداز سود خود لذت ببرید

چطور با افیلی کسب درآمد کنم؟

کلیک کنید

چطور در افیلی تبلیغات کنم؟

کلیک کنید
افیلی شبکه تبلیفات افیلیت

 افیلی برای همه

اگر تبلیغ‌دهنده هستید می‌توانید به سادگی محصولات و خدمات خود را توسط افیلیت مارکترهای معتبر و تایید شده تبلیغ کرده و به فروش برسانید.

در صورتی که به عنوان نمایش‌دهنده در افیلی عضو شوید، مشکلی برای پیدا کردن تبلیغات نخواهید داشت. در پنل این شبکه به طیف وسیعی از تبلیغ‌دهنده‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید همه چیز را در یک مکان مدیریت کنید.

کاهش هزینه‌های تبلیغات در پلتفرم افیلیت مارکتینگ افیلی

  هزینه اضافه برای تبلیغات ممنوع

تا قبل از افیلی، پایین بودن نرخ تبدیل در تبلیغات کلیکی و مسئولیت‌های متعددی که بر عهده تبلیغ‌دهنده بود باعث می‌شد هزینه تبلیغات مخصوصا برای کسب و کارهای نوپا سنگین باشد. خیلی از کسب و کارها با وجود خدمات خوبی که ارائه می‌دادند به خاطر هزینه بالا و نرخ تبدیل کم تبلیغات کلیکی، زمان و سرمایه زیادی را از دست می‌دادند و در مقابل آورده کمی نصیبشان می‌شد.

در افیلی همه چیز کاملا حساب شده است. تبلیغ‌دهنده‌ها در صورتی که به هدف مطلوب دست یابند، هزینه تبلیغ را پرداخت می‌کنند. بسیاری از مسئولیت‌های تبلیغ دهنده نیز از دوش او برداشته شده و بر عهده شبکه افیلیت قرار می‌گیرد.

شبکه افیلیت پایدار و قابل اطمینان

 توسعه آسان و قابل اعتماد برای همه

به عنوان تبلیغ دهنده اگر از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده می‌کنید، بهترین گزینه برای شما افزونه افیلی است. اگر از یک سیستم اختصاصی استفاده می‌کنید، قطعه کد جاوا اسکریپت برای شما مناسب‎تر است. در نهایت اگر کسب و کارتان مبتنی بر وب نیست و یا دنبال کنترل بیشتر هستید، با API‌ها همه چیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

93 کاربران این ماه
70 فروشگاه‌های فعال
289 کانورژنهای این ماه

افیلی، آینده افیلیت مارکتینگ

بهبود کیفیت تبلیغات در افیلی

ما برای رسیدن به هدف کیفیت را انتخاب کرده‌ایم

اول بودن افتخار نیست، اول ماندن افتخاری است که باید به آن بالید. این مهم جز با ارائه خدمات منحصر به فرد و پشتیبانی مناسب تحقق پیدا نمی‌کند.

توسعه پایدار پلتفرم افیلی

نقش پر‌رنگ خلاقیت در افیلی

افیلی هر روز بهتر از دیروز عمل می‌کند و سعی بر این دارد تا با استفاده از تجربیات گذشته و فناوری‌های جدید، محصولاتی خلاقانه تر و کاربردی تر را در پلتفرم خود عرضه کند.

تبلیغات مبتنی بر عملکرد در شبکه افیلیت مارکتنیگ افیلی

ما افیلیت مارکتینگ را باور داریم

افیلی یک شبکه افیلیت مارکتینگ منحصر به فرد است که ارتباط مناسبی بر پایه صداقت و عملکرد صحیح، بین تبلیغ‌دهندگان و نمایش‌دهند‌‌گان برقرار می‌کند. ما در کنار هم در حال شکل دادن به آینده روشن افیلیت مارکتینگ هستیم.

برگزیده‌های وبلاگ افیلی

شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی چیست و چه می‌کند؟

شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی چیست و چه می‌کند؟

افیلی بستری برای ارائه تبلیغات مبتنی بر افیلیت مارکتینگ است ما از نمایش دهندگان تبلیغات برای کسب درآمد از رسانه خود مطابق با شرایط و ضوابطی که در بخش قوانین مربوط به نمایش‌دهندگان بیان شده و همچنین تبلیغ‌دهندگان در رسیدن به نتیجه مطلوب در تبلیغات محصول خود پشتیبانی می‌کنیم.

بیشتر
شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی چیست و چه می‌کند؟

کوکی های ردیابی افیلیت و نقش آنها در افیلیت مارکتینگ چیست؟

یکی از عناصر فنی پیچیده در افیلیت مارکتینگ کوکی های ردیابی افیلیت هستند، این کوکی‌ها می‌توانند در پیش برد اهداف افیلیت مارکتینگ کمک کننده باشند. در این مقاله به سوالاتی مانند کوکی ردیابی افیلیت چیست؟ عملکرد آن چگونه است و چه نقشی در افیلیت مارکتینگ دارد را پاسخ خواهیم داد.

بیشتر
بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران کدام است؟

بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران کدام است؟

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش تنها مختص کشورهای پیشرفته اروپایی، آمریکا، استرالیا و… نیست، بلکه شرکت‌های ایرانی هم توانسته‌اند در این زمینه موفق عمل کنند. اگر می‌خواهید با بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران و نحوه استفاده از این وب سایت‌ها بیشتر آشنا شوید، با افیلی همراه باشید.

بیشتر
حامیان افیلی
ایران سرور
ایران سرور

قدیمی ترین و با تجربه‌ترین هاستینگ ایران