خانه بلاگ تماس با ما درباره ما ناشر فروشگاه راهنما ورود
همکاری ناشران با افیلی

با شبکه افیلیت مارکتینگ از محتوایی که در رسانه خود منتشر می کنید، درآمد کسب کنید

با شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی که بستری قابل اعتماد را برای همکاری در فروش فراهم کرده است، از محتوایی که در رسانه خود منتشر می کنید، درآمد کسب کنید.
شما به عنوان ناشر می توانید با تبلیغ محصولات و خدمات فروشگاه ها و برندهای معتبری که در پنل افیلی حضور دارند و با جامعه مخاطبان شما مرتبط هستند، مشارکت های طولانی مدت و سودآور ایجاد کنید.

به شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی بپیوندید
درآمد از افیلیت مارکتینگ
200 میلیون تومان درآمد از افیلیت مارکتینگ در سال گذشته
ناشران فعال افیلی
300 نفر تعداد ناشرانی که ماهانه به افیلی می پیوندند
فروشگاه‌های فعال افیلی
70+ برندهای فعال در افیلی

شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی از ناشران در هر شکل و اندازه ای پشتیبانی می کند

محتوا و اینفلوئنسرها

استراتژی بازاریابی به روش افیلیت مارکتینگ را همین امروز با افیلی آغاز کنید. پلتفرم افیلی با کاربری آسان به همه ناشران و تولیدکنندگان محتوا این اجازه را می دهد که از طریق شراکت با برندهای مورد علاقه خود از وب سایت، پلتفرم یا شبکه اجتماعی خود درآمد کسب کنند.

شرکای رسانه‌ای

از پلتفرم افیلی برای یافتن، مدیریت و ایجاد مشارکت های تجاری مرتبط استفاده کنید. ضمن اینکه می توانید عملکرد کمپین خود را از طریق گزارش های شفاف و دقیق افیلی پیگیری کنید. شما به عنوان ناشر، از طریق شبکه گسترده برندهای برتری که در افیلی حضور دارند و همکاری با آنها، به منابع درآمد جدیدی دست پیدا کنید.

راه حل های فناورانه

هدف افیلی این است که با ارائه ابزارها و فناوری های درجه یک، از بازاریابی به شیوه افیلیت مارکتینگ به افیلترها، بلاگرها، ولاگرها، تولیدکنندگان پاکدست یا پادکسترها، اینفلوئنسرها و صاحبان وب سایت ها کمک کند تا از پلتفرم ها و رسانه های خود بدون کمترین زحمت و دردسر، درآمدزایی کنند.

با تبلیغ محصولات برندهایی که دوست شان دارید، درآمد کسب کنید
همکاری ناشران با فروشگاه‌ها در افیلی

شریک مناسب پیدا کنید

با افزایش روزمره تعداد فروشگاه های خرده فروشی آنلاین، انتخاب از میان آنها و شروع همکاری با آنها سخت است. افیلی در این نقطه با اعتبارسنجی فروشگاه ها و برندهای معتبر، برنامه افیلیت مارکتینگ خود را به گونه ای طراحی کرده است که به ناشران و بازاریاب ها کمک می کند تا به راحتی و مستقیما بتوانند با صدها فروشگاه و برند برتر همکاری کنند و از دریافت پورسانت و کمیسیونخود مطمئن باشند.

گزارش‌های دقیق پنل افیلی

گزارش‌های شفاف و دقیق

هر اقدامی که شما ناشران در پنل افیلی داشته باشید، به صورت دقیق ردیابی می شود و گزارش شفافی از اقدامات خود، عملکرد مخاطبان تان مانند کلیک هایی که انجام می دهند، عضویت هایی که صورت می گیرد و خریدهایی که می کنند، در داشبورد شما در پنل افیلی قابل مشاهده است. یا اگر لینک افیلیتی که در رسانه خود منتشر کرده اید، عملکرد مناسب را نداشته است، در پنل افیلی می توانید این موضوع را بررسی کنید و لینک های سالم را جایگزین لینک های شکسته یا خراب بکنید تا وقفه ای در روند درآمدزایی شما ایجاد نشود.

تضیمن کیفیت خدمات به ناشران

تضمین‌های افیلی به ناشران

تمامی خریدهای مشتریان در سایت فروشگاه ها و ایجاد لید از سمت ناشران به صورت Real Time یا بی درنگ در پنل افیلی محاسبه می شود. ضمن اینکه نظارت دقیق بر واریز به موقع کمیسیون ها به حساب ناشران وجود دارد. در تاریخ بیستم هر ماه تسویه حساب با ناشران در پنل افیلی انجام می شود. طرف حساب ناشران افیلی است. افیلی تضمین پرداخت خسارت هم دارد. بنابراین هرگونه مشکلی که در روند ردیابی و محاسبه کمیسیون ها صورت بگیرد، افیلی مسئولیت آن را بر عهده می گیرد.

ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را در افیلی بسازید

همکاری با فروشگاه‌ها

همکاری با صدها
فروشگاه در افیلی

ماهانه ده‌ها فروشگاه و برند جدید به افیلی اضافه می‌شوند. ناشران می‌توانند با طیف گسترده‌ای از فروشگاه‌ها و برندها از خرده فروشان خانگی گرفته تا برندها ی برتر کشور همکاری کنند.

تبلیغ فروشگاه‌ها

ترویج و انتشار

در گام بعد، با استفاده از ابزارهای محتوایی مانند صفحه‌ساز و آموزش هایی که افیلی در اختیار ناشران قرار می دهد، می توانند محصوالت فروشگاه های مختلف را جستجو کرده و برای تبلیغ‌شان در رسانه خود اقدام کنند.

کسب درآمد

تعامل و
کسب درآمد

ناشران و بازاریاب ها در شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی می توانند با خردهفروشان، فروشگاه ها و برندهای معتبر شراکت طوالنی مدتی را آغاز کنند. بنرها و لینک های فروشگاه ها در افیلی موجود است و ناشران به پنل خود به آنها دسترسی دارند. با این روند، شاهد رشد پیوسته درآمد خود خواهند بود.

با برندهای برتر در افیلی همکاری کنید

راه‌حل‌های افیلی برای ناشران

به صورت رایگان به افیلی بپیوندید و با برترین برندها همکاری کنید

فرقی نمی کند که شما یک افیلیتر، یک بلاگر، یک ولاگر، یک پادکستر، یک اینفلوئنسر یا مالک یک وب سایت باشید، افیلی برای شما یک راه حل است. ما به ناشرانی مانند شما کمک می کنیم تا شرکای خرده فروشی مرتبط با رسانه خود را برای تبلیغ پیدا کنند، ردیابی کنند، در قبال تراکنش ها کمیسیون دریافت کنند، گزارش هایی با تفسیر آسان و شفاف به آنها ارائه شود و از همه مهم تر اینکه درآمدهای خود را به موقع در هر ماه دریافت کنند.

شرکای مناسب پیدا کنید با جستجو در افیلی می توانید برند های برتر و دسته بندی های متنوع محصولات شان را پیدا کرده و همکاری خود را با آنها آغاز کنید. در پنل افیلی شما گزارش های لحظه ای از زمانی که روی یک بنر کلیک می شود، فروش انجام می شود و کمیسیونی که ایجاد می شود، آگاه می شوید و همه این مراحل در داشبورد شما ثبت می شود.
ابزارهای افیلی برای ناشران

بازدهی فعالیت های خود را با ابزارهای افیلی بیشتر کنید

شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی، ابزارهای سفارشی مختلفی را برای آسان سازی کار ناشران به آنها ارائه می دهد تا بتوانند برندها و فروشگاه ها و محصولات و خدمات شان را هرچه بهتر به کاربران معرفی کنند و سود بیشتری به دست بیاورند.
باتوجه به نیازهای در حال تفمیر کاربران و صنایع و بازارهای مختلف، افیلی ابزارهایی را با کاربری آسان در اختیار ناشران قرار می دهد. یکی از این ابزارها صفحه ساز اختصاصی است مه در اختیار ناشران قرار می گیرد تا بتوانند محتوای اختصاصی تولید کنند.
با استفاده از امکان صفحه سازی که افیلی در اختیار ناشران قرار می‌دهد، ناشران می‌توانند روی دامنه افیلی صفحه‌ای بسازند، داخل صفحه لینک افیلیت قرار دهند و حتی محصولی را که انتخاب کرده‌اند، درآن صفحه تبلیغ کنند. حتی لینک افیلیت سایر پلتفرم‌های افیلیت مارکتینگ را هم می‌توانند در این صفحه قرار بدهند.

برای دسترسی به ابزارها کلیک کنید
پرداخت‌های به موقع

ردیابی دقیق پرداخت‌ها

همه فعالیت های شما در داشبورد شما و در پنل افیلی ثبت می شود.شما در یک بستر آسان و ایمن کار می کنید که همه تراکنش های حاصل از فعالیت‌های شما را ردیابی می‌کند تا هر فعالیتی که منجر به پورسانت می‌شود، محاسبه شود و در یک تاریخ مشخص در حساب شما قرار بگیرد. افیلی گزارش شفافی از همه فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید، تهیه می‌کند و در اختیارتان قرار می‌دهد تا بدانید که براساس عملکردتان در پایان هر ماه انتظار چه میزان پورسانت و درآمدی را باید داشته باشید.

پشتیبانی مناسب

پاسخگویی 24 ساعته به ناشران

افیلی حامی مشتریانش است. تیم پشتیبانی افیلی به صورت 24 ساعته پاسخگویی سوالات و نظرات ناشران است. هرگونه سوالی که در ارتباط با ثبت نام، شیوه فعالیت وضعیت درآمدزایی، همکاری با فروشگاه ها و ... دارید، می توانید با استفاده از راه های ارتباط در بخش تماس ناشران، با افیلی ارتباط برقرار کنید تت راهنمایی دقیق شما قرار بگیرد.

شرکای مناسب را پیدا کنید در افیلی ربات ها به شما پاسخ نمی دهند و پاسخ گویی به شما زمان بر نخواهد بود. افراد حقیقی با راهنمایی دقیق و درست، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.
آماده اید که درآمدزایی از رسانه خود را شروع کنید؟