خانه بلاگ تماس با ما درباره ما ناشر فروشگاه راهنما ورود
همکاری فروشگاه با بازاریاب‌ها

با همکاری ناشران و بازاریاب‌های حرفه‌ای، فروش آنلاین خود را چندین برابر کنید

افیلی با استفاده از یک مدل تجاری بدون ریسک، دسترسی بی نظیری به طیف وسیع و متنوعی از ناشران و بازاریابان را ایجاد کرده است

به شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی بپیوندید
ناشران فعال افیلی
1500+ ناشران فعال
فروش ایجاد شده در افیلی
1.5 میلیارد تومان فروش ایجاد شده
درآمد ناشران در افیلی
500 میلیون تومان درآمد ایجاد شده برای مشتریان

سرویس اختصاصی

برنامه افیلیت مارکتینگ خود را همین امروز در پلتفرم افیلی راه‌اندازی کنید. راه‌حل ما این است که مسیری کوتاه و آسان را برای ورود استارت‌آپ‌ها، کارآفرینان و کسب‌و‌کارهای کوچک به پنل افیلی جهت راه‌اندازی برنامه افیلیت مارکتینگ آنها ایجاد کنیم.

همکاری با آژانس های معتبر

فروشگاه‌ها و برندها می‌توانند برای رشد موثر کمپین‌های بازاریابی و تبلیغاتی خود از طریق یک برنامه افیلیت مارکتینگ، با آژانس‌های بازاریابی و تبلیغاتی معتبر همکاری کنند. افیلی شما را به جمعی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی و ناشران معتبر متصل می‌کند تا موفقیت شما تضمین شود.

فروشگاه ها و برندها

فروشگاه ها و برندها می توانند برای ایجاد برنامه افیلیت مارکتینگ خود از زیرساخت های فنی که افیلی در اختیارشان قرار می دهد، استفاده کنند. برنامه ای که پیچیدگی های خاصی ندارد و به راحتی می توانید آن را ایجاد کنید تا فروش تان چندین برابر شود. در این مسیر افیلی در کنار شما قرار دارد و به شما در راه اندازی برنامه افیلیت مارکتینگ تان کمک می کند همچنین در پنل افیلی، ساختار انعطاف پذیری نیز برای پرداخت کمیسیون ها در نظر گرفته شده تا فروشگاه ها محدودیتی در این زمینه نداشته باشند. آنها می توانند سطوح مختلفی از کمیسیون ها را براساس عملکرد ناشران طراحی کنند. برنامه افیلیت مارکتینگ افیلی همه نیازهای برندها، فروشگاه ها و کارآفرینان و هر بنگاه اقتصادی کوچک یا بزرگی را رفع می کند و کمک شان می کند تا سهم شان را از بازار خرده فروشی آنلاین افزایش دهند.

در پنل افیلی برنامه اختصاصی افیلیت مارکتینگ خود را بسازید و با ناشران برتر همکاری کنید
رابط کاربری جذاب افیلی

رابط کاربرپسند با جذابیت بصری

در داشبورد پویای افیلی، اعلان‌های بی‌درنگ یا real time و اطلاعات شفاف برنامه در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به شما در بهینه‌سازی همکاری با ناشران و افـیـلـیـتـرهـا کمک کند.
همچنین ابزارهای نوآورانه‌ای مانند دریافت ایمیل‌های بازاریابی خودکار و قوانین مختلف برنامه از طرف افیلی برای صرفه‌جویی در زمان شما و در عین حال تسهیل ارتباط بهتر با ناشران و بازاریاب‌ها طراحی شده‌اند.

گزارش‌های دقیق در پنل افیلی

گزارش های شفاف و دقیق

با مجموعه گزارش‌های دقیق افیلی که قابلیت تنظیم و تغییر را هم دارند، نبض برنامه افیلیت مارکتینگ شما همیشه می‌تپد.
گزارش‌ها را طوری تنظیم کنید که در بازه‌های زمانی تکرارشونده اجرا شوند یا نمودارهای جریان کلیک افیلی را بررسی کنید تا درک عمیق‌تری از عملکرد ناشران نسبت به سایر کلیک‌هایی که در یک تراکنش رخ می‌دهد، به دست بیاورید

چرا باید با افیلی همکاری کنید

layer 1

افیلی مزیت‌های چشمگیری برای فروشگاه‌ها ایجاد کرده است. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به بستر امن و راحتی اشاره کرد که افیلی فراهم کرده تا فروشگاه‌ها با خیال راحت با یک سیستم افیلیت مارکتینگ حرفه‌ای همکاری کنند.

1

ایجاد بستری امن
و راحت

layer 2

افیلی ناشران حرفه‌ای را با گزینش‌های سختگیرانه به پلتفرم خود اضافه می‌کند و آموزش‌های لازم را هم در اختیارشان قرار می‌دهد همکاری فروشگاه‌ها با این ناشران سود و فروش‌شان را چندین برابر می‌کند.

2

همکاری با ناشران
باتجربه و کاربلد

layer 3

هر فروشگاه در پنل افیلی یک لیدر دارد. لیدر اختصاصی هر فروشگاه، در واقع لیدر بازاریاب‌ها و ناشران است که به روش‌های مختلف بازاریاب‌ها را به سمت فروشگاه‌‌ها هدایت می‌کند.

3

هر فروشگاه
یک لیدر

layer 4

تفاوت افیلی با سایر سیستم‌های همکاری در فروش این است که افیلی در زمینه پورسانت‌دهی و تعیین کمیسیون برای ناشران، ساختار منعطفی را در اختیار فروشگاه‌ها قرار می‌دهد که بتوانند پلن‌های متنوع پورسانت‌دهی به ناشران را پیاده‌سازی کنند.

4

پلن‌های متنوع
پورسانت‌دهی

layer 5

هر فروشگاهی که در افیلی ثبت نام می‌کند، یک اکانت منیجر اختصاصی هم برایش ساخته می‌شود. این اکانت منیجر اختصاصی، پلن مورد نیاز هر فروشگاه را متناسب با نیازهای بیزینس و فروشگاه اینترنتی، چینش می‌کند تا بهترین نتایج به دست بیاید.

5

اکانت منیجر
اختصاصی

layer 6

تبلیغات یا به صورت همکاری‌های مشترک است یا اینکه خود افیلی تبلیغات هر فروشگاه را انجام می‌دهد و سیستم افیلیت‌شان را در فضاهای مختلف معرفی می‌کند تا هم به برندسازی فروشگاه‌ها کمک کند و هم ناشران بیشتری را جذب کنند.

6

امکان تبلیغات

layer 7

در پنل افیلی دسترسی مستقیم، راحت و آسانی بین ناشر و صاحب فروشگاه وجود دارد. اما در سایر سیستم‌های همکاری در فروش، این دسترسی مستقیم وجود ندارد.

7

برقراری ارتباط مستقیم
بین ناشر و فروشگاه

layer 8

سایر سیستم‌های همکاری در فروش شاید امکان ردیابی داده‌هایی را که از سایت فروشگاه‌ها برمی‌دارند برای برخی از برندهای بزرگ ایجاد کرده باشند اما برای سایر کسب‌وکارها چنین امکانی را ایجاد نکرده‌اند و شفافیت لازم را ندارند. اما افیلی به اطلاعات حریم خصوصی کاربران و اطلاعات محرمانه فروشگاه‌ها احترام می‌گذارد.

8

احترام به حریم
خصوصی کاربران

layer 9

افیلی با استفاده از یک سیستم باثبات امکان پیاده سازی برنامه افیلیت را برای فروشگاه شما فراهم می‌کند. شما هم می‌توانید از طریق مستندات فنی خود اقدام به پیاده‌سازی نمایید و هم افیلی می‌تواند برای شما این کار را انجام دهد.

9

کمک به راه‌اندازی
زیرساخت‌ها

layer 10

افیلی سیستم شفافی ایجاد کرده است؛ یعنی همه داده‌هایی که از سایت فروشگاه‌ها برداشته می‌شوند، توسط خود فروشگاه‌ها کاملا قابل ردیابی هستند و فروشگاه‌ها در جریان هستند که چه اطلاعاتی از سایت‌شان برداشته می‌شود. بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی باقی نمی‌ماند.

10

پیاده‌سازی اسکریپت

برنامه افیلیت مارکتینگ خود را شروع کنید

ضمانت ردیابی کلیک‌ها
ردیابی را
تنظیم کنید

ردیابی کلیک‌ها و همه عکس‌العمل‌هایی که کاربران در ارتباط با لینک‌های افیلیت دارند، در بازاریابی به روش افیلیت مارکتینگ‌ اهمیت زیادی دارد. افیلی ردیابی استاندارد و پیشرفته‌ای را برای نسخه‌های مختلف تحت وب و موبایل ارائه می‌دهد

ایجاد برنامه افیلیت
برنامه خود را بسازید

شما به‌عنوان صاحب فروشگاه یا برند، در پنل افیلی حضور خلاقانه و دارای اختیار عمل بالایی هستید، با بازاریاب‌ها و ناشران معتبر همکاری دارید و از ابزارهای افیلی برای تقویت حضور خود در شبکه افیلیت مارکتینگ استفاده می‌کنید. همچنین با استفاده از منابع آموزشی جامعی که به شما ارائه می‌شود، زمینه موفقیت برنامه افیلیت مارکتینگ شما در پلتفرم مورد اعتماد افیلی فراهم می‌شود.

ایجاد فروش
فروش ایجاد کنید

به شرکای خود که همان ناشران و بازاریاب‌ها هستند، برای ایجاد فروش و لید، پورسانت و کمیسیون انگیزه‌بخش بدهید. از آنجا که هر ناشر عملکرد منحصربه‌فردی دارد، با امکانی که افیلی برای‌تان فراهم کرده است، با تنظیم دقیق پرداخت‌های خود به‌وسیله ابزارهای پیشرفته ما و با استفاده از تنوع کمیسیون‌هایی که افیلی برای شما طراحی کرده است، پورسانتی را که مناسب هر ناشر است، برایش تعیین کنید.

راه‌حل‌های افیلی برای فروشگاه‌ها

با مشتریان خود در ارتباط باشید

در بستر افیلی به صورت روزانه هزاران بار برندها و فروشگاه‌ها را با مشتریان بالقوه خود مرتبط می‌کنیم. افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش شکلی از بازاریابی مبتنی بر عملکرد است که به ناشران و بازاریاب‌ها اجازه می‌دهد با برندها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود شریک شوند و در عین حال برای ایجاد خرید و ایجاد لید، کمیسیون دریافت کنند. چه محصول شما پوشاک و لوازم جانبی و لوازم دکوراسیون منزل باشد و چه لوازم آرایشی، مواد غذایی و...، شبکه افیلیت مارکتینگ افیلی می‌تواند به افزایش معنادار ترافیک و فروش وب‌سایت شما کمک کند.

دسترسی‌های برند خود را افزایش دهید در پنل افیلی، به ابزارهای اختصاصی و فناوری قدرتمندی که از سال 2000 این صنعت را رهبری کرده‌اند، دسترسی دارید با گزارش‌های لحظه‌ای و قابل تنظیم افیلی، با اتکا به داده‌های دقیق تصمیم‌گیری کنید با قیمت رقابتی، مقرون به صرفه و شفاف افیلی احساس اطمینان خواهید کرد
ابزارهای افیلی برای فروشگاه‌ها

دستاوردهای برنامه افیلیت مارکتینگ خود را به حداکثر برسانید

هر برنامه افیلیت مارکتینگ، منحصر به فرد است. طیف گسترده ای از ابزارهای افیلی به طور خاص برای رفع نیازهای شرکا و همکاران ما طراحی شده اند. ما فناوری برای بهینه سازی برنامه افیلیت مارکتینگ شما داریم.
ابزارهای نوآورانه ما برای شرکای تجاری این انعطاف پذیری را ایجاد می کنند تا کنترل کاملی روی نحوه تنظیم برنامه شان، نحوه ارزش گذاری هر ناشر و بازاریاب و اطلاعاتی که باید ردیابی کنند، داشته باشند. هر راه حلی، نگرش های مبتنی بر داده های دقیق را برای پیشبرد برنامه ها به سمت موفقیت نشان می دهد.

برای استفاده از ابزارهای افیلی کلیک کنید
همکاری ناشران با فروشگاه‌ها

بهترین شریک های تجاری را برای برند خود شناسایی کنید

پیوستن به شبکه افیلی به شما امکان دسترسی به طیف متنوعی از افیلیت مارکترها را می دهد؛ از وبلاگ نویسان، بلاگرها و اینفلوئنسرها گرفته تا ناشران و بازاریاب ها در شبکه های اجتماعی و .... افیلی به عنوان نخستین و معتبرترین شبکه افیلیت مارکتینگ ایران، یکی از بزرگ ترین بسترها را ایجاد کرده و با ناشران حرفه ای همکاری دارد. ما راه حل های و ابزار های مورد نیاز شما برای افزایش فروش را در اختیار قرار می دهیم.

شرکای تجاری جدید پیدا کنید
پشتیبانی افیلی

با تیم پشتیبانی متخصص افیلی ارتباط برقرار کنید

افیلی با ذهنیت مشتری محور عمل می کند و همیشه آماده است تا قدم های بزرگی را برای مشتریان خود بردارد. ما تیم های متخصصی داریم که می توانند بینش، پشتیبانی و توصیه های بی نظیری برای رشد و بلوغ یک برنامه افیلیت مارکتینگ در شبکه مورد اعتماد ما ارائه دهند.

در مورد افیلیت مارکتینگ بیشتر بدانید با افراد واقعی که راه حل های واقعی ارائه می دهند، صحبت کنید در افیلی، انتظار خدمات سازگار و قابل اعتماد با پاسخ به موقع را داشته باشید در هر زمان از طریق سیستم پشتیبانی و راه های ارتباطی که مشخص کرده ایم، با ما تماس بگیرید دسترسی فوری ( و رایگان! ) به وبینارها و منابع آموزشی افیلی
اگر می خواهید از همکاری در فروش بیشتر بدانید، با ما تماس بگیرید