خانه بلاگ تماس با ما درباره ما ناشر فروشگاه راهنما ورود

ایسمینار، همکاری در فروش وبینار

ایسمینار تنها پلتفرم تخصصی برگزاری و مدیریت وبینارها و رویدادهای آنلاین است. شما بازاریاب گرامی برای همکاری در فروش وبینار می‌توانید با ثبت نام در افیلی با ایسمینار همکاری کنید.

همین حالا عضو شوید ورود
همکاری در فروش ایسمینار

حوزه‌های فعالیت ایسمینار

استارتاپ استارتاپ
بازاریابی بازاریابی
فناوری اطلاعات فناوری اطلاعات
مالی مالی
توسعه فردی توسعه فردی
روانشناسی روانشناسی
حقوقی حقوقی
هنری هنری
و ... و ...

مزایای همکاری در فروش ایسمینار

مدرس‌های حرفه‌ای

وجود مدرسان حرفه‌ای و مورد تایید

تنوع بالای آموزش

تنوع خدمات آموزشی در زمینه های مختلف

تعرفه‌های مناسب

قیمت مناسب به همراه کلی وبینار رایگان

میزان پورسانت پرداختی ایسمینار

کمیسیون پیش فرض

shape

در ازای خرید: 20 درصد

در ازای لید: 30000 ریال

درباره ایسمینار:

ایسمینار یک پلتفرم تخصصی برگزاری و مدیریت وبینارها و رویدادهای آنلاین است. ایسمینار از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 1397 به عنوان یک پلتفرم دو سویه مدیریت و فروش بلیت وبینارها و رویدادهای آنلاین فعالیت می‌کند. هدف اصلی ایسمینار ایجاد فرصت برابر برای تبادل دانش و تجربه روزآمد بر روی اینترنت است. آنها به دنبال ارتقای سطح مهارت‌های عمومی و تخصصی افراد در هر سطح علمی، اقتصادی و با هر علاقه‌مندی هستند. ایسمینار سعی می‌کند تا با ارائه به‌روزترین محتواهای آموزشی، دانش بروز و تجربه‌های افراد مجرب را به هموطنان خود بدون محدودیت جغرافیایی، اقتصادی و زمانی ارائه کند.

چرا همکاری در فروش وبینار و رویداد آنلاین؟

همکاری در فروش وبینار و رویداد آنلاین دارای مزایای متعددی است. در ادامه به سه مزیت اصلی همکاری در فروش وبینار خواهیم پرداخت:

1- شما به عنوان یک همکار می‌توانید از برنامه‌ها و وبینارهای با کیفیت بالا و محتوای مفیدی که توسط ایسمینار ارائه می‌شود، بهره‌برداری کنید. این به شما امکان می‌دهد تا در حوزه‌هایی که به آن علاقه‌مند هستید، دانش خود را گسترش داده و مهارت‌های جدیدی را به دست آورید.

2- با همکاری در فروش وبینار و رویداد آنلاین، شما درآمدی پایدار بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی برای خودتان ایجاد می‌کنید. این به شما اجازه می‌دهد که به عنوان یک بازاریاب مستقل و براساس زمانی که برای کار دارید، فعالیت کنید.

3- همکاری در فروش وبینار و رویداد آنلاین به شما فرصتی برای ارتباط و شبکه‌سازی با افراد متخصص و متمایز در صنعت مورد نظرتان می‌دهد. با برقراری ارتباط با برگزارکنندگان و سایر همکاران، می‌توانید از تجربه‌ها و دانش آنان بهره‌برداری کنید و ارتباطات حرفه‌ای خود را گسترش دهید.

بنابراین، همکاری در فروش وبینار و رویداد آنلاین فرصتی مناسب برای افرادی است که به دنبال بهبود مهارت‌های خود، کسب درآمد و ایجاد شبکه‌ای حرفه‌ای هستند. با فعالیت در این حوزه، می‌توانید به عنوان یک بازاریاب فعال و موثر در صنعت آنلاین شناخته شوید.

سوالات متداول

برای همکاری در فروش با ایسمینار کافی است در سایت افیلی عضو شده و با ساخت لینک افیلیت برای ایسمینار اقدام به همکاری با این سایت نمایید.

همکاری با این فروشگاه به بلاگرهای حوزه وبینار و رویدادهای آنلاین، دیجیتال مارکترها، دانشجوها، وبلاگ‌ها، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مرتبط پیشنهاد داده می‌شود.

کافی است از طریق پشتیبان خود در واتس‌اپ مشکل را مطرح نمایید تا راهنمایی‌های لازم به شما داده شود.

20درصد در ازای خرید و 30000 ریال در ازای لید

تسویه حساب از طریق افیلی و 20ام هر ماه انجام می‌شود.

نیاز به داشتن وبسایت نیست. حتی بدون داشتن حساب در شبکه‌های اجتماعی هم می‌توانید با ایسمینار همکاری نمایید.

شروع همکاری با ایسمینار